| Product Name | Air Filter 32165466 32012957 98262-4449 110377E100 IR 15HP Air Compressor |
| Part number | 32012957/98262-4449 qcy 100377E100 110377-E100 32165466 110377E100 |
| Efficieney | 99.00% |
| Life Time | 3000 hours |
| Total Height | 118 mm |
| Outer Diameter | 110 mm |
| Inner Diameter | 75 mm |
| Net Weight | 0.5 KG |
| HS Code | 8421399090 |
| Transport Package | Netural packing or according to client requirements |
2 Pieces (Min. Order) |
###
Shipping Cost:
Estimated freight per unit. |
To be negotiated |
|---|
###
| Clapboard: | without Clapboard |
|---|---|
| Filter Number: | 15 |
| Medium Material: | Fiberglass |
| Samples: |
1 Piece(Min.Order) |
|---|
| Customization: |
Available
| Efficieney | 99.00% |
| Life Time | 3000 hours |
| Total Height | 118 mm |
| Outer Diameter | 110 mm |
| Inner Diameter | 75 mm |